NAPALMED základna

index  mp3pro  linky  guestbook
- HLAVNÍ ODKAZY -
logo_napalmed
  staré informace skupiny 
   nové stránky skupiny   
    bandzone [česky]      
    myspace [english]     

logo_nplmd
  jedna z možných podob   

- HLAVNÍ ODKAZY -logo_distro
  neoficiální distribuce  

logo_label
 neoficiální vydavatelství 


logo_radekk
     design & grafika      


- AKTUÁLNÍ INFORMACE A POSLEDNÍ NOVINKY -
 • 19.06.2008
  Distribuce Napalmed je dostupna jen a pouze na následující stránce distribution.napalmed.cz. Jsou zde všechny původní sekce | CD | VINYLY | KAZETY |

 • 01.04.2008
  Dlouho, předlouho jsem nic nenapsal na náš původní webový rozcestník. Svět internetu je strašně těkavý a naše virtuální působiště se měnila a nadále mění. Nejhlavněšími rozcestníky a sdružišti zůstanou pravděpodobně profily na BANDZONE.cz (česky) a MYSPACE.com (viz. info níže). Chystáme spuštění stabilnějších stránek na doméně napalmed.cz, kterou již máme zajištěnu a zaplacenu, leč je stále nefunkční.


 • 27.11.2006
  Katalog je čerstvě aktualizován | CD | VINYLY | KAZETY |

  LETÁK

 • 26.11.2006
  Aby nebylo webovek málo, umístili jsme svůj profil i do sdružiště MYSPACE.COM. Objevili jsme zde nové zájemce, "kamarády", ale ozvali se i ti starší, kteří drahný čas nekomunikovali.
 • 12.08.2006
  Skupina NAPALMED se prezentuje na nových webových stránkách NAPALMED.VIRTUALSERVER.CZ. Zde by se měly a budou objevovat novinky aktuální sestavy, tj. nadcházející koncerty, nahrávky (ať již ze zkušebny, živých představení nebo jiné). Místa je relativní dostatek takže se budeme společně s Vámi těšit.
 • 07.08.2006
  obal Ve Spojeném království usídlené vydavatelství LO-FI OR DIE rex před drahným časem realisovalo 12" LP album ve vinylové podobě. Pod názvem "Strident Abrasive Auricular Erosion" se skrývají skladby z počátku tvorby kapely, čili přes 10 let staré drsné hluky. Všechny byly originálně vydány pouze na kazetách, některé z nich byly určeny na kompilace a nebyly nikdy zveřejněny. V databance můžete vyslechnout jednu kompletní, popř. minutové ukázky. Minzo, jeden z chlapíků vydavatelství, čeká na Vaše dotazy, nebo rovnou případnou rezervaci kopie. Cena na stránkách je £10. Kdyby se Vám to zdálo moc, zkuste nabídnout výměnu, popřípadě počkat na dorazivší kopie do mého distra, které by mohly být o chlup levnější, haha!
  A jako bombónek pár šílených slov vydavatele podporujících tuto skvostně vyhlížející desku (v původním znění, bez titulků, haha!): "at last! th best of Napalmed's early recordings remastered from cassette! th recent stuff from Radek although admittedly super harsh has been boring as fuk, but th old material is some of th most versatile Noize we have experienced! Field-Recordings, Freefall, Sour-Milk, Industrial, Stratiform and of course lashings and lashings of harsh pulsing Stridor! very odd unexemplified inquisitive + so versatile and so wierd? i mean what th fuk are trying 2 tell us Radek? who is this guy? apparently he talks 2 machines then translates there shit back through Noize? verbocious imbercile or mechanical revolutinary? 4 sure HARSH AS FUK super varied and essential 2 ANYBODY in2 harsh Noize/PowerElektronix!!! 13 trax! - 13 trax uv polymerous, very varied an ultra harsh Noize frum Napalmed's early days! comes in th most extravagant packaging we have ever done!"
 • 05.07.2006
  DLOUHO OČEKÁVANÁ ZPRÁVA! > Čekání se vyplatilo! Alespoň momentálně to tak vypadá! Kapela NAPALMED se probouzí z období dlouhého ticha a hluboké hibernace. Byli objeveni a přijati dva noví členové, shodou okolností oba opět Martinové (v pořadí tedy třetí a čtvrtý), takže nám nic nebrání pokračovat v obtěžování posluchačů. Aktuální sestava se pomalu sžívá a již prvotní oťukávání naznačuje pokračování 'improvizované industriální intenzity', která se již potvrdila ve zkušebně i na pódiu. K dovršení maximálního zmatku a dosažení totálního chaosu se bude skupina nadále prezentovat pod různými variantami názvů i log, proto buďte ve střehu a nelekejte se značek jako např. NAPALMEDUO, NAPALMETRIO, NAPALMIX, NAPALMIECH, NAPALMEGA, NAPALMEDRTITCH, NAPALMEDRTINA a mnoha jiných, které teprve vyplynou.
  Po několika stěhováních jsme zakotvili v prostoru familiárně pojmenovaném "Schoolschebna". Ten nutně nepotřebujeme z důvodů cvičení, ale hlavně kvůli uskladnění tun železa, kopců šrotu, náklaďáků oceli a nepřeberných elektronických propriet. Nové jiskření a vibrování ochutnejte z následujících čtyř ukázek části vystoupení na MASSACRE NIGHT VOL.2 festivalu, který proběhl 1.7.2006 ve Vysoké Peci u Chomutova. I. [26 MB] | II. [5 MB] | III. [4 MB] | IV. [300 KB] |.
  Přemýšlíme o variantě dalšího nevydávání zvukových materiálů ale jejich umisťování na síť sítí, plus eventuální malosériové (5-10 ks) edice pro blouznivce, magory a nenapravitelné sběratele ala Kopel.


 • 09.06.2005
  obal Vydavatelství NAPALMED se spolupodílelo na vydání druhého alba mostecké kapely ZDARR, které bylo pokřtěno 3. června 2005 v místním Divadle Rozmanitostí. Pod názvem "Dar" (jestli to takhle půjde dál u pátého alba už název zmizí úplně...) je čerstvě k dispozici hudebnímu "trhu". Podobě jako prvotina "Zdar" (1993) je CD vybaveno neradičním, velmi pěkně vyhlížejícím obalem zvaným Digipak, včetně knížečky s fotkami a texty. Cena není vysoká, a při koupi obou nosičů se dostanete na sumu, která svou nízkou hodnotou vyráží dech! Celkový náklad edice vzrostl oproti debutu na 1000 kusů, leč díky častému koncertování a neutuchající aktivitě kapely také příbývají noví fandové, takže neváhejte. Až budou slavní, už bude pozdě!!! Hudebním obsahem se v podstatě nic nemění: silný nekomerčně-melodický potenciál, vícehlasy, harmošky, ságo, mnoho perkusivních cinkrlátek, neotřelé nápady na pomezí (a zároveň v průsečíku) folku, šansonu, etnický názvuků, přeneseně i náboj bigbítu, a mnoho, mnoho dalšího. Kapela sama nazývá svůj styl Otevřenou akustickou fůzí, ale zaslechl jsem také pojem "ukrajinská Kokabána", tak nevím...

 • 18.04.2005
  obal NPLMD/NAPALMED jest jednoduchý název novinkového titulu, který uzavírá éru staré kapely a nastiňuje vykroční projektu nového. Pro běžného posluchače bude rozdíl minimální. Ti vnímavější budou moci hledat jemné nuance a diferenciace. Měly by tam býti, už kvůli některým novým zařízením (miks + mikrs). K dispozici budou skladby jak v MP3 podobě, tak i audio CD-R s extra obalem.

 • 01.03.2005
  Info ohledně kompilace electron-i-CS sledujte, prosím na extra stránce
 • 18.02.2005
  obal Třetím dílem své CD-R kompilace 'Underground Metal Warrior Compilation part 3' se hlásí aktivní distribuce a vydavatelství METAL ZONE z Malajsie. Obsah tvoří následující kapely: AGE OF AGONY [Hungary], INHUMATE [France], ROTTING FLESH [Greece], FILOSOFEM [Greece], SIGN OF VOOR [Greece], ANTACID [?], CATACOMB [Malaysia], ARGON [Malaysia], CARDIAC NECROPSY [Singapore], KOMA [Indonesia], LACERATE [Thailand], VRYKOLAKAS [Singapore], YOINA [Malaysia], NECROPIA [?], ZUBIRUN [Malaysia], TORCH [Malaysia], TUSSOCK [Malaysia], NIGHTCLAWS [Malaysia], NAPALMED [Czech]). Kromě naší maličkosti se vesměs jedná o metalové spolky. Disk je opatřen černobílým polepem a profi tištěným barevným obalem. Chcete-li koupit nebo vyměnit kopii, popř. kapely se zájmem o účast pište na adresu METAL ZONE DISTRO, N. 24 Jalan Paremba, Taman Samudera, 05050 Alor Star, Kedah MALAYSIA.
 • 17.01.2005
  TISKOVÁ ZPRÁVA
  Takže vyvrcholilo to, co už nějaký čas vřelo pouze pod pokličkou. Díky mnoha okolnostem (technickým, lidským a osobním) jsem na konci minulého roku pozastavil živá představení. Přemýšlel jsem o kompletním ukončení činnosti značky NAPALMED, ovšem nechtěl jsem ranit své ego, zradit pár věrných fandů a samozřejmě ochudit ty, kteří nás nemají rádi. Nadále bude pokračovat neoficiální distribuce i vydavatelství. Kapela, v podobě jak jste ji znali, je již minulostí, ovšem projevený zájem o nahrávky z archívu, reedice a nevydané tituly bude i v budoucnu nadále uspokojován (pouze do vyčerpání zásob, haha!). Webová prezentace NAPALWEB bude taktéž průběžně udržována. Jednak jako sdružišt ě informací, druhak jako archiv, který bude nadále dopňován, ať už slovem, či obrazem. Stávající e-mailová adresa napalmed@volny.cz je nekompromisně zrušena (i kvůli množství spamu). Zájemci o distribuční servis popř. realizaci titulů pište na adresu novou. Pokračováním tedy bude projekt nový, pod názvem NPLMD (variace -N-P-L-M-D-, /N/P/L/M/D/, • N • P • L • M • D •, popř. jiné jsou možné a nejsou na závadu). Prostě a jednoduše dochází k odházení samohlásek, zúžení sestavy, zprůzračnění fungování, zlikvidování klišé, což všechno na sebe NAPALMED v minulosti dozajista nabalil. Rád bych napsal, že se otvírá svět nekonečných pokusů se zvukem, neřízené fantazie, ale mám obavu ze svých vlastních hranic. Každopádně se budu nadále snažit o pestrost tvorby, zlepšení kvality zvuku i výsledné produkce. Jak vše dopadne posoudí možná jiní, určitě však nekompromisní čas a konkurence (česko-slovenská a zejména zahraniční). Prosím Vás tímto o shovívavost a trpělivost, neboť nová koncepce není doposud ustálena a webová prezentace je pouze provizorní. (RadeK.K.) • 03.01.2005
  obal NPLMD/BP - Live collaboration (2x cze, #35, noise experimental) CD-R 150,- Kč

 • 24.12.2004
  obal Několika zlověstně znějícími, přesto dobře míněnými hlukozvuky přispěl NAPALMED na první album 'Human: Earth Parasite' nové kapely SMASHED FACE. O vydání multimediálního CD s videoklipem a více než 400 fotografiemi se podělila dvě česká vydavatelství NICE TO EAT YOU (NTEY 010) a RADIATION NOISE (RNP CD 002). 9 skladeb na ploše 30 minut je opatřeno výtečným zvukem, pěkným obalem a nekompromisní porcí technického us-death metalu.

 • 09.12.2004
  obal Lidé prahnoucí po nových kapelách, zvucích a muzice vůbec, mohou ukojit svůj chtíč čerstvou CD kompilací "BISHAMON". Na vzhled velice pěkně vyvedený "digipak" ukrývá následující kapely: RYOKUCHI, BATHTUB SHITTER, STUBBORN FATHER, PENUMBRA, S.A.A.G., EARWAX, BIRUSHANAH (všechny z Japonska), CREATION IS CRUCIFICTION, 7000 DYING RATS (USA), METRONOME CHARISMA (Francie), ZANN (Německo), VAGINAL CARNAGE (Austrálie) a samozřejmě NAPALMED. Abych nezapoměl, celé dílko vydala jako svůj čtvrtý titul japonská firmička S.M.D records. 20 kusů je možno zakoupit u mé distribuce za cenu pouhopouhých 300,-. Se zájmem o případné výměny kontaktujte prosím firmu.


 • 01.12.2004
  Na žádost několika lidí předkládám seznam dostupných titulů s našimi zvuky:
  obal obal obal obal obal obal obal obal
  GRIDE - 1996-2003 (49/63", komplet diskografie + tuny fotek, videa, atd.) CD-EXTRA 250,-
  v/a FIVE OR MORE WAYS TO BECOME A SERIAL KILLER (5 kapel/68 skladeb/79", noisecore, electrocore, industrial) CD-R 200,-
  NAPALMED - ImproNoiseMont. (2/45", limit. 170 ks) VIDEO-CD/VHS 150,- nebo DVD 200,-
  v/a QUOTIDIAN ASSEMBLAGES #4 (12 kapel/51") CD-R 150,-
  NAPALMED - moozAzoom (13/66") CD-R 150,-
  NAPALMED - Ambi-End (3/38") CD-R 100,-
  NAPALMED - ZoomooZ (10/48") CD-R 150,-
  NAPALMED - Powel erex (12/71", barevný A5 booklet) CD-R 200,-
  v/a SMOLDERING HUMANITY (15 kapel/32 skladeb/62", limit 300 ks, poslední dva na skladě) CD-R 200,-
  NAPALMED - Komblex (17/73", luxus A5 balení) CD-R 200,-
  NAPALMED / MERZBOW - Srážka titánů (6/74", limit 500+500 ks, poslední kusy před vyprodáním) CD 250,-
  Nemyslete na MSBR, tady je NAPALMED (2/72", extra obal, limit 1000 ks, poslední kopie v extra balení) CD 200,-
  NAPALMED - Misch Masch Miksasch (6/59", rozličné industriální kousky s pozitivními vibracemi) CD-R 100,-
  NAPALMED - Mixes (10/35", zvukové manipulace rytmickými vzorky) CD-R 100,-

 • 03.11.2004
  1.listopadu 2004, poprvé v historii kapely, jsme byli nahrávat v profi studiu. Pokud se jedná o studiovou práci, nejsme v tomto směru nováčky, leč vždy se jednalo víceméně o závěrečný mix, mastering a postprodukci.
  Tentokráte jsme využili promo akci karlovarské aktivity MUSIC SERVICE, kdy si kapely mohou zdarma vyzkoušet nahrávací proces, prostředí, techniku a v případě spokojenosti za mírnou úplatu odvézt i kompletní výsledek. Zvukařem nám byl majitel Richard Kocourek, před jehož překvapeným zrakem jsme stvořili, nahráli a nakonec i smíchali dvě kompozice. Výsledný tvar bude nadále podroben analýze a pečlivému průzkumu. O finální podobu určitě nebudete ochuzeni, neboť stejně jako ostatní nahrávky bude i tato dozajista časem vydána. Chcete-li i Vy využít tuto možnost, pro další informace kontaktujte Richarda.


 • obal V září vyšlo u lounské firmičky GUERILLA records druhé album mostecké kapely BEZ PEŘÍ. Deska pod názvem 'Noční vidění', na které se finančně spolupodílelo i vydavatelství NAPALMED obsahuje 16 songů (z toho 4 bonusové písně v lehkých akustických verzích). Dle nemalých investic časových a finančních, je album vybaveno excelentním zvukem, nadité a nabité decentní rockovou energií s výlety k popovým melodiím, erupcím rozporuplných nálad i 'jinam'.


 • obal Další spolurealizací vydavatelství NAPALMED je nejnovější nahrávka mosteckých veteránů FOUR SEATS FOR INVALIDES, kteří se v podzemním dění pohybují již 10 let. Po deskách "Hiromost" a "Blast!" se jedná v pořadí o třetí album, počítáme-li i mini "Biovirus" tak je to kompaktní disk již čtvrtý. Obsahem je 16 skladeb garážového grindcore s elementy HC, death metalu, bigbítu, aj. na ploše 27 minut. Oficiální webová prezentace je připravena, ovšem skutečně netuším kdy bude spuštěna. Zajistěte si svou kopii za pouhopouhých 200,- Kč (plus poštu) u NAPALMED; CEPHALIC nebo PLAZZMA. Na všech třech kontaktech lze domluvit i solidní distribuční ceny nebo případné výměny.


 • Jirka Klomfar alias Šakal, šéf fanzinu NOISE MASTER a člen skupiny RABIES, vypracoval "Český scene report" v podobě jakéhosi adresáře/kontaktáře. Myslím, že jde o záslužnou práci, kterou máte možnost využít i vy: buď pro WORD 339kB nebo TEXT 85kB. Připomínky a poděkování > Šakal.


 • industriální_kola_pop_music > stránky vyrobil Otacar Frost.Radek Kopel, Lipová 1123, 434 01 Most, ČESKÁ REPUBLIKA
napalmail ; napalweb